Skip to content

Możesz teraz połączyć swój iPhone z komputerem z systemem Windows 11

27 de kwiecień de 2023
52422415647 c496106e5c o

Microsoft Phone Link istnieje już od jakiegoś czasu, ale właściciele iPhone’ów zostali wykluczeni z zabawy. Teraz jednak, jeśli masz iPhone’a i komputer z systemem Windows, możesz teraz bezproblemowo ze sobą współpracować.

Phone Link oficjalnie obsługuje teraz iOS oprócz Androida, po pierwszym ogłoszeniu w lutym. Oznacza to, że możesz teraz połączyć telefon z systemem Windows 11 i wyświetlać wiadomości, połączenia, powiadomienia i kontakty bezpośrednio z komputera. Oznacza to, że jeśli schowasz telefon lub odłożysz go do ładowania, nadal możesz nadążać za tym, co dzieje się wokół Ciebie. Na razie jest to wdrażanie etapowe — niektórzy użytkownicy mogą zacząć go widzieć już dziś, ale powinien on wylądować dla wszystkich do połowy maja.

Microsoft wyjaśnia, że ​​obsługa iOS jest nieco bardziej ograniczona niż obsługa Androida. Po pierwsze, wiadomości są ograniczone — możesz wysyłać tylko wiadomości tekstowe, nie możesz wysyłać zdjęć ani filmów ani brać udziału w rozmowach grupowych. Jest to jednak ograniczenie po stronie Apple. Aby uzyskać pełną integrację z telefonem iPhone, prawdopodobnie będziesz potrzebować komputera Mac. Ale to wciąż coś, a jeśli zdarzy ci się posiadać zarówno iPhone’a, jak i komputer lub laptop z systemem Windows, zobaczenie, jak działają razem, to wciąż wielki postęp.

Miej oko na to, czy ta funkcja zostanie wdrożona na twoim komputerze. Aby ta funkcja działała, potrzebujesz systemu iOS 14 lub nowszego na swoim iPhonie.

źródło: Microsoft

Czy ten post był pomocny?