Skip to content

Możesz teraz używać salda Venmo do zakupów w Amazon – Recenzja Geek

25 de październik de 2022
50fa6012 1024x576 1

Render przedstawiający sposób, w jaki możesz zapłacić za zakup Amazon za pomocą Venmo.

Wybrani klienci Amazon mogą teraz płacić za zakupy za pomocą salda Venmo. Ten system nie wymaga karty debetowej Venmo i będzie dostępny dla wszystkich amerykańskich klientów Amazon do Czarnego Piątku, 25 listopada.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Venmo to popularna aplikacja do przesyłania pieniędzy, która pozwala szybko wysyłać lub odbierać gotówkę. Jest podobny do Cash App lub Zelle i jest popularną opcją do dzielenia rachunków, płacenia czynszu lub dzielenia się pieniędzmi z rodziną.

Możesz wypłacić pieniądze z Venmo za darmo, ale tylko jeśli chcesz poczekać kilka dni. Natychmiastowa wypłata kosztuje. Ta nowa integracja z Amazonem rozwiązuje problem (w pewnym sensie), zwłaszcza jeśli saldo Venmo jest większe niż saldo konta bankowego (niestety częsty problem).

Co ciekawe, nie możesz dokonać płatności w Amazon przez PayPal (spółka macierzysta Venmo). To dziwna sytuacja, chociaż PayPal jest nieco bardziej zorientowany na biznes niż Venmo, więc myślę, że ma to sens. (Oczywiście możesz dokonać płatności w Amazon za pomocą karty debetowej PayPal.)

Aby dodać Venmo jako opcję płatności Amazon, po prostu wybierz „Dodaj konto Venmo” w oknie płatności podczas realizacji transakcji. Pamiętaj, że ta funkcja zakończy się przed Czarnym Piątkiem.

Źródło: PayPal, Amazon

Czy ten post był pomocny?