Skip to content

Największe hity The Beatles Włącz 3D w Apple Music — recenzja Geek

7 de marzec de 2022
c9baca3c 1024x576 1

Niektórzy ludzie lubią The Beatles w trybie mono, podczas gdy inni woleliby usłyszeć wspaniałą czwórkę w stereo. Ale co z dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos? Apple Music właśnie otrzymało dźwięk przestrzenny Dolby Atmos w wersji The Beatles1 album, słynna kompilacja, która zawiera wiele ich hitów numer jeden.

Beatlesi1 Album odniósł krytyczny i finansowy sukces, kiedy zadebiutował w 2000 roku. W 2015 roku przeszedł dość poważny remaster, a teraz jest dostępny w Apple Music z Dolby Atmos, Apple Lossless audio i Apple Digital Master.

Podobnie jak w przypadku niektórych ostatnich remiksów albumów Beatlesów, dźwięk przestrzenny1 Album został zmiksowany przez Gilesa Martina, syna legendarnego producenta Beatlesów, George’a Martina. Miks Dolby Atmos pozostaje wierny dziedzictwu piosenek, chociaż oferuje bardziej „wrażenia 3D”, które powinni cieszyć się długoletnimi fanami.

Warto zauważyć, że Giles Martin wcześniej wyprodukował remiks Dolby Atmossierż. Zespół Klubu Samotnych Serc Pepper, który jest dostępny w Apple Music. Ale ta mieszanka została stworzona specjalnie dla kin, a Giles Martin mówi, że chce odświeżyć słuchanie w domu Atmos.

Apple Music kosztuje 10 USD miesięcznie i jest dostępne na wszystkich platformach. Istnieje dedykowana aplikacja Apple Music na Androida, a jeśli korzystasz z komputera z systemem Windows lub Chrome OS, możesz przesyłać strumieniowo usługę przez przeglądarkę. Pamiętaj, że dźwięk przestrzenny i obsługa Atmos w Apple Music działają najlepiej na wybranym sprzęcie, takim jak słuchawki Apple AirPods Max i Beats.

Źródło: iMore

Czy ten post był pomocny?