Skip to content

Nanoleaf „wycofuje” swoje oryginalne panele świetlne — recenzja Geek

20 de styczeń de 2022
d180f058 1024x576 1

Minęło prawie sześć lat, odkąd firma Nanoleaf wprowadziła na rynek swój pierwszy produkt, panele Rhythm Light Panels. To dużo czasu na każdy inteligentny produkt oświetleniowy, a ponieważ Nanoleaf udoskonala swoje urządzenia za pomocą technologii takich jak Thread, nadszedł czas, aby wysłać stare panele świetlne na emeryturę.

Od 19 stycznia Nanoleaf nie sprzedaje już swoich oryginalnych paneli świetlnych. Firma obiecuje wspierać stare panele świetlne „na zawsze”, ale od tego momentu klienci, którzy chcą dostać się do Nanoleaf, muszą kupić bardziej zaawansowany (i lepiej wyglądający) inteligentny wystrój oświetlenia firmy.

  • Dodatkowo Nanoleaf prowadzi ograniczoną czasową wyprzedaż paneli świetlnych i niektórych akcesoriów. Ale firma w większości wyprzedała się z tych przecenionych urządzeń – tak, też miałem nadzieję, że złapię trochę!

    Jeśli nadal korzystasz z oryginalnych paneli świetlnych i chcesz je ulepszyć, prawdopodobnie nadszedł czas, aby sprzedać te stare rzeczy w serwisie eBay. Nanoleaf nazywa panele świetlne Rhythm „kawałkiem historii”, więc może się mylę, ale panele świetlne prawdopodobnie nie będązwiększyć w wartości w każdej chwili.

    To powiedziawszy, Nanoleaf będzie oferować części zamienne do oryginalnych paneli świetlnych do 2030 roku. Twoje panele świetlne Rhythm powinny się ciągnąć przez następną dekadę, jeśli będziesz je właściwie traktować, co jest imponującym osiągnięciem dla każdego inteligentnego produktu domowego.

    Źródło: Nanoleaf

    Czy ten post był pomocny?