Skip to content

Nowa subskrypcja Meta Quest daje gry VR co miesiąc

26 de czerwiec de 2023
52751088227 5939b69666 o

Meta jest prawdopodobnie firmą, która jest obecnie w czołówce VR. Zakup firmy Oculus w 2014 roku zapewnił jej miejsce w rozwijającym się wówczas polu. Teraz subskrypcje są na topie — a Meta właśnie uruchomiła własną subskrypcję VR.

Meta właśnie uruchomiła Quest+, nową subskrypcję, która daje dostęp do dwóch starannie dobranych tytułów VR co miesiąc. To wspaniale, jeśli posiadasz zestaw słuchawkowy Quest, ale tak naprawdę nie masz zbyt wielu treści do sprawdzenia. Jednak zachowujesz dostęp do gier tylko tak długo, jak długo płacisz. Jeśli przerwiesz subskrypcję i zarejestrujesz się ponownie później, odzyskasz dostęp do wszystkich zarezerwowanych gier.

Najlepsze jest to, że ma również dość niską cenę. Przez pierwszy miesiąc możesz skorzystać z wstępnego 1-miesięcznego okresu próbnego za 1 USD. Stamtąd możesz albo zapłacić 7,99 USD miesięcznie, aby zachować dostęp do usługi, albo zapłacić 59,99 USD rocznie – co daje około 5 USD miesięcznie, co daje całkiem spore oszczędności, jeśli chcesz się zobowiązać na dłuższą metę.

Pamiętaj, aby zablokować wstępną wersję próbną za 1 USD, jeśli chcesz ją wypróbować, zanim zdecydujesz się na długoterminową subskrypcję.

źródło: meta

Czy ten post był pomocny?