Skip to content

Ogromny 49-calowy monitor Samsung Odyssey OLED jest już dostępny

13 de czerwiec de 2023
samsung

Monitor Samsunga

Samsung sprzedaje wiele monitorów, od wyświetlaczy, które działają jak inteligentne telewizory, po masywne zakrzywione monitory do gier. Najnowszym modelem firmy jest Odyssey OLED G9, super szeroki monitor do gier OLED, który jest już dostępny w sprzedaży.

49-calowy Samsung Odyssey OLED G9, numer modelu G95SC, to nowy ultraszeroki monitor do gier. Samsung twierdzi, że jest to pierwszy 49-calowy monitor OLED, który obsługuje technologię DisplayHDR True Black 400 zapewniającą dokładniejsze kolory i rozdzielczość 5120 x 1440. Monitor ma również częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji 0,03 ms, co czyni go świetna opcja dla wysokiej klasy komputerów do gier.

To ultrapanoramiczny monitor o proporcjach ekranu 32:9, który zapewnia taką samą powierzchnię ekranu, jak dwa monitory panoramiczne 16:9 umieszczone razem. Wyświetlacz ma też krzywiznę 1800R, więc właściwie można Widzieć większość tego miejsca na ekranie bez fizycznego obracania głowy — w każdym razie w zależności od tego, jak daleko siedzisz. Posiada również te same funkcje Smart Hub/Gaming Hub, co seria Smart Monitor firmy Samsung.

Odyssey OLED G9 jest dostępny w sprzedaży od dzisiaj. Kosztuje 2199,99 USD, co jest dużo jak na monitor do gier, ale nie ma zbyt wielu innych takich modeli. Samsung planuje również sprzedaż innego wariantu, G93SC, który nie będzie miał żadnych „inteligentnych” funkcji.

źródło: Samsung

Czy ten post był pomocny?