Skip to content

Polestar otwiera salon wystawowy na najbardziej historycznej drodze przemysłu motoryzacyjnego – Review Geek

12 de maj de 2023
9c86482e 1 1024x576 1

Tylko nie nazywaj tego dilerem.

EV w Detroit firmy Polestar "Przestrzeń."

Po długim oczekiwaniu pierwsza placówka handlowa Polestar Space w stanie Michigan jest już otwarta. Klienci mogą odwiedzić lokalizację przy historycznej Woodward Avenue w Detroit, aby przetestować i kupić pojazdy elektryczne Polestar. Ale nie nazywaj tej lokalizacji detalicznej „sprzedawcą”. Przynajmniej nie wtedy, gdy jesteś w zasięgu słuchu Polestar.

Podobnie jak sklepy detaliczne Tesli, Polestar Spaces zostały zaprojektowane tak, aby naśladować zakupy samochodów online. Pracownicy są nazywani „specjalistami”, a nie „sprzedawcami”, ponieważ nie otrzymują prowizji. Nie będą też negocjować żadnych cen, a jeśli nie chcesz ich pomocy, możesz swobodnie grzebać w pojazdach Polestar z własnej woli.

Oczywiście klienci niepotrzebować odwiedzić Polestar Space w celu zakupu pojazdu elektrycznego. To dodatkowe doświadczenie zakupowe dla klientów, którzy chcą przetestować pojazd Polestar (lub po prostu porozmawiać z człowiekiem o pojazdach elektrycznych).

Lokalizacja tego salonu jest oczywiście godna uwagi. Nowa przestrzeń firmy Polestar znajduje się na Woodward Avenue w Detroit, która jest powszechnie uznawana za najważniejszą drogę w historii motoryzacji. Jest otoczony kilkoma historycznymi zabytkami iz pewnością przyciągnie wzrok turystów, zwłaszcza tych, którzy odwiedzają pokazy samochodowe w „Motor City”.

Jeśli chcesz odwiedzić to miejsce, adres to 30533 Woodward Ave. w Royal Oak w stanie Michigan. Możesz również odwiedzić stronę internetową lokalizacji, aby zobaczyć dodatkowe szczegóły, w tym pojazdy, które są obecnie dostępne.

źródło: polestar

Czy ten post był pomocny?