Skip to content

Pomiń „Następne linki” za pomocą zakładki PageZipper

29 de lipiec de 2021
pagezipperbookmarklet01

Bez względu na to, jakiej przeglądarki używasz, prędzej czy później natkniesz się na witrynę z nieskończoną liczbą „następnych linków” używanych wyłącznie w celu generowania odsłon. Teraz możesz po prostu przewijać te artykuły bez „następnych linków” za pomocą zakładki PageZipper.

Problem

Oto doskonały przykład artykułu generującego odsłony. Jak widać nasza przeglądarka nie jest zmaksymalizowana, a pierwsza część artykułu zajmuje bardzo mało miejsca w oknie przeglądarki. Absolutnie okropne…

Bookmarklet PageZipper w akcji

Bookmarklet jest bardzo łatwy do skonfigurowania w przeglądarce… po prostu przeciągnij go do „Paska narzędzi zakładek” i jesteś gotowy do pracy.

1627549919 563 Pomin „Nastepne linki za pomoca zakladki PageZipper

Przełączanie zakładek z powrotem do artykułu, którego nawet nie musieliśmy odświeżać. Jedno małe kliknięcie na naszą nową bookmarklet i…

1627549919 945 Pomin „Nastepne linki za pomoca zakladki PageZipper

Natychmiast zabrał się do pracy. Podczas korzystania z PageZipper zobaczysz liczbę stron w prawym górnym rogu obszaru okna przeglądarki, jak pokazano tutaj.

1627549919 298 Pomin „Nastepne linki za pomoca zakladki PageZipper


Tutaj możesz zobaczyć przejście między stronami… ładne i płynne. Podczas korzystania z bookmarkletu po prostu przewijaj w dół w razie potrzeby, aby przeczytać cały artykuł.

1627549920 191 Pomin „Nastepne linki za pomoca zakladki PageZipper

Sześć stron czytania skondensowanych w jedną bez konieczności klikania w jeden link. Teraz to jest miłe!

1627549920 933 Pomin „Nastepne linki za pomoca zakladki PageZipper

Wniosek

Jeśli gardzisz tymi irytującymi „następnymi linkami”, to zakładka PageZipper będzie idealnym dodatkiem do Twojej ulubionej przeglądarki.

Spinki do mankietów

Dodaj zakładkę PageZipper do swojej ulubionej przeglądarki

Czy ten post był pomocny?