Skip to content

Posmakuj pierwszego telefonu niczego za pomocą tego programu uruchamiającego Androida – Recenzja Geek

29 de kwiecień de 2022
2686f335 1024x576 1

Ci, którzy cierpliwie czekają na pierwszy smartfon Nothing, mogą teraz przetestować Nothing Launcher. Zgodnie z obietnicą, ten program uruchamiający zawiera niektóre z unikalnego języka projektowania (głównie czcionki i widżety) nadchodzącego systemu operacyjnego „Nothing OS”.

Niestety, Launcher Nic jest nadal w fazie beta i jest obsługiwany tylko przez kilka telefonów. Wydaje się również bardzo niekompletny, jak skromna zmiana skórki standardowego programu uruchamiającego Androida. Jedyną zauważalną różnicą, poza widżetami i zdecydowanie brzydką tapetą, są czcionki menu (które mają ten sam wygląd matrycy punktowej, co materiały promocyjne Nothing).

  • Jest tylko jeden godny uwagifunkcja tutaj. Nic Launcher pozwala powiększać ikony poszczególnych aplikacji na ekranie głównym. Jeśli więc kiedykolwiek chciałeś, aby ikona aplikacji Twitter zajmowała jedną czwartą ekranu, jest to program uruchamiający dla Ciebie.

    Nic o dziwnie nazwanym Telefonie (1) nie powinno trafić do sprzedaży tego lata. Według założyciela Carla Pei, Nothing OS „przechwytuje najlepsze cechy czystego Androida, destylując system operacyjny do niezbędnego minimum”. Brzmi podejrzanie podobnie do Oxygen OS, którego OnePlus używa w swoich urządzeniach – nawiasem mówiąc, OnePlus był współzałożycielem Carla Pei.

    Wybrane urządzenia, w tym Galaxy S22, mogą zainstalować program Nothing Launcher Beta ze sklepu Google Play. Aha, i nic nie wysłało nam folderu Dropbox z dodatkowymi tapetami i dzwonkami (wykonanymi przez Teenage Engineering) — możesz pobrać te zasoby na swój telefon.

    Kup w Google Play

    Czy ten post był pomocny?