Skip to content

Ryan Reynolds przeczyta ci bajki na dobranoc na nowym kanale Fubo – Review Geek

18 de czerwiec de 2023
7b9f47cc

Czas policzyć owce.


 • @xguntherc


  | 1 minuta czytania

  Ryan Reynolds w piżamie.

  Ryan Reynolds jest zajętym facetem, ale to nie powstrzymało go przed sprzedażą Mint Mobile i tworzeniem Deadpool filmy, kupowanie klubów piłkarskich, a teraz dostaje kanał na platformie streamingowej Fubo.

  Jeśli jesteś jednym z wielu, którzy przewijają w nieskończoność Netflix, YouTube i Fubo, szukając programu podczas zasypiania, Fubo i Ryan Reynolds są dla Ciebie. Ubrany w śliczną piżamę Ryan będzie czytał bajki na dobranoc na nowym kanale „Maximum Effort” na Fubo. Oto zajawka.

 • Porzucając jego lekceważącą postawę z oceną R w filmach, aby zagrać rolę taty, nowy kanał Maximum Effort zadebiutuje na Fubo 20 czerwca.

  Bajki na dobranoc z Ryanem” będzie 15-częściową serią, w której Reynolds „czyta nowe i klasyczne bajki na dobranoc, aby ukoić umysł i duszę”. Wygląda na to, że chodzi o to, aby pomóc widzom zasnąć, co jest interesującym posunięciem.

  I wreszcie kanał Maximum Effort zadebiutuje najpierw na Fubo, ale wkrótce trafi na inne platformy streamingowe. Jeśli jesteś fanem Reynoldsa lub chcesz posłuchać czegoś kojącego podczas snu, sprawdź to na Fubo od 20 czerwca.

  za pośrednictwem Collidera

  Czy ten post był pomocny?