Skip to content

Samsung obniży ceny monitorów i dysków SSD do 27 lutego – Recenzja Geek

22 de luty de 2022
48b5e330 1024x576 1

Czas zaktualizować komputer lub konfigurację do gier. Samsung prowadzi tygodniową wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta swoich najpopularniejszych monitorów, dysków SSD i kart SD. Firma dyskontuje nawet gotowy na PS5 dysk SSD 980 PRO, który jest najpopularniejszym obecnie dostępnym rozwiązaniem SSD PS5.

Te oferty i rabaty obowiązują do 27 lutego, więc masz tydzień na zdobycie wszystkiego, czego potrzebujesz. Tylko nie czekaj zbyt długo, ponieważ przecenione produkty mogą wyczerpywać się.

Pamiętaj, że pominąłem niektóre oferty Samsunga, ponieważ nie ma sensu wymieniać rzeczy, które są przecenione tylko o 5 lub 10 USD. Jeśli chcesz mieć dysk SSD lub kartę SD o małej pojemności, sprawdź jedną z tych opcji, aby sprawdzić, czy w sprzedaży jest również model o mniejszej pojemności.

Jeśli posiadasz PS5, sugeruję zakup przecenionego dysku 980 PRO z preinstalowanym radiatorem. Jest to najpopularniejsze obecnie rozwiązanie SSD PS5, a jeśli nie kupisz dysku SSD PS5 z preinstalowanym radiatorem, musisz sam go skonfigurować.

Czy ten post był pomocny?