Skip to content

Spraw, by Twój Dzień Współpracownika w Ubuntu

29 de lipiec de 2021
1627536279 sshot137

Osobiście może być trudno wyrazić uznanie dla współpracowników – co, jeśli odbiorą to w niewłaściwy sposób lub pomyślą, że łapiesz własny komplement? Jeśli używasz Ubuntu w swoim biurze, oto szybki sposób na okazanie swojej wdzięczności, unikając jednocześnie społecznych pułapek związanych z komunikacją twarzą w twarz.

Upewnij się, że ich komputer jest zablokowany

Odblokowany komputer jest komputerem podatnym na ataki. Z pewnością podatny na złośliwe oprogramowanie, ale znacznie bardziej podatny na dowcipniś z lokalnego biura, który uważa, że ​​zabawne jest zrobienie zrzutu ekranu pulpitu, zmiana tła na ten zrzut ekranu, a następnie ukrycie wszystkich ikon na pulpicie.

Te incydenty nauczyły nas, że należy blokować komputer podczas przerwy. Mam nadzieję, że twój współpracownik nauczył się tej samej lekcji i nacisnął Ctrl + Alt + L przed wyjściem na kawę.

Zostaw starannie sformułowaną wiadomość

Teraz masz okazję zostawić wiadomość z uznaniem na komputerze współpracownika. Kliknij przycisk Zostaw wiadomość i pisz dalej!

1627536278 154 Spraw by Twoj Dzien Wspolpracownika w Ubuntu

Kliknij Zapisz.

Poczekaj, prawdopodobnie w cieniu

Jeśli siedzisz blisko współpracownika, poczekaj, aż wrócą. Jeśli usiądziesz dalej, spróbuj nasłuchiwać ich kroków. W końcu wrócą do swojego komputera i wprowadzą swoje hasło, aby je odblokować.

1627536279 160 Spraw by Twoj Dzien Wspolpracownika w Ubuntu

Obserwuj uśmiech


Gdy wrócą na pulpit, zostaną powitani wiadomością, którą zostawiłeś.

1627536279 543 Spraw by Twoj Dzien Wspolpracownika w Ubuntu

Sprawdź, czy docenili wiadomość, a jeśli tak, możesz wziąć kredyt.

Jeśli wyglądają na zdenerwowanych lub naciśnij przycisk Anuluj, kontynuuj swój dzień, jakby nic się nie stało. Możesz także spróbować wślizgnąć się w rozmowę, w której widziałeś, jak Jerry majstrował wcześniej przy swoim komputerze.

Wniosek

Pozostawienie współpracownikom miłej wiadomości jest łatwe i może rozjaśnić ich nudne popołudnie. Jesteśmy prawie pewni, że ta metoda może być używana tylko dla dobra, a nie zła, ale jeśli masz jakieś inne sugestie wiadomości do pozostawienia, daj nam znać w komentarzach!

Czy ten post był pomocny?