Skip to content

Uprość kopiowanie i wklejanie tekstu w Firefoksie dzięki AutoCopy

2 de sierpień de 2021
copy01

Szukasz łatwego sposobu na przyspieszenie kopiowania i wklejania w Firefoksie? Teraz możesz zmniejszyć ilość pracy, którą musisz wykonać, dzięki AutoCopy.

Ustawianie automatycznego kopiowania

Po zainstalowaniu AutoCopy powinieneś rzucić okiem na opcje, aby sprawdzić, czy są jakieś zmiany lub dostosowania, które chciałbyś wprowadzić. Jak widać, istnieje wiele opcji automatycznego kopiowania (pokazano domyślną konfigurację) oraz możliwość tworzenia skrótów klawiaturowych (w razie potrzeby).

Korzystanie z tego rozszerzenia jest tak proste, jak podświetlanie tekstu (w celu skopiowania) i kliknięcie środkowego przycisku myszy (w celu wklejenia). Jeśli dużo kopiujesz i wklejasz w Firefoksie podczas przeglądania Internetu, to rozszerzenie z pewnością pomoże przyspieszyć działanie (przerażający!).

Uwaga: wklejanie tekstu z Firefoksa do innej aplikacji za pomocą środkowego przycisku myszy nie działa, ale możesz użyć „Ctrl + V”, aby zakończyć akcję wklejania.

Kontrola paska stanu

Jeśli masz to zaznaczone w opcjach, na pasku stanu pojawi się ikona autokopiowania. Pozwoli Ci szybko i łatwo włączyć lub wyłączyć rozszerzenie. Tutaj możesz zobaczyć, jak wygląda ikona, gdy włączona jest funkcja AutoCopy…

1627913567 849 Uprosc kopiowanie i wklejanie tekstu w Firefoksie dzieki AutoCopy


I jak wygląda ikona, gdy AutoCopy jest wyłączone. Pojedyncze kliknięcie ikony przełącza stan aktywny/nieaktywny dla rozszerzenia.

1627913567 830 Uprosc kopiowanie i wklejanie tekstu w Firefoksie dzieki AutoCopy

Wniosek

Jeśli potrzebujesz sposobu na przyspieszenie i uproszczenie kopiowania i wklejania w Firefoksie, to rozszerzenie może stać się Twoim nowym najlepszym przyjacielem!

Spinki do mankietów

Pobierz rozszerzenie AutoCopy (dodatki do Mozilli)

Pobierz rozszerzenie AutoCopy (strona główna programisty)

Czy ten post był pomocny?