Skip to content

Usuń formatowanie tekstu w łatwy sposób dzięki PureText

2 de sierpień de 2021
pure01

Czy chciałbyś, aby istniał prostszy sposób niż używanie Notatnika jako „pośrednika” do usuwania formatowania z tekstu, który kopiujesz i wklejasz? Dzięki PureText możesz łatwo usunąć to formatowanie za pomocą prostej kombinacji klawiszy skrótu Windows.

Instalacja i konfiguracja

Wspaniałą rzeczą w PureText jest to, że jest to przenośny plik exe w stylu aplikacji, który nie wymaga instalacji. Po prostu umieść plik w lokalizacji, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom (np. folder domowy w Program Files), utwórz do niego skrót i gotowe.

Zwykle kopiowanie i wklejanie to wypróbowane i prawdziwe „Ctrl + C” i „Ctrl + V”, ale nadal trzeba uporządkować to irytujące formatowanie. Z PureText jest to tak proste, jak „Ctrl + C” i „Klawisz Windows + V” (domyślne ustawienie skrótu)… natychmiastowa dobroć zwykłego tekstu!

Szybkie spojrzenie na PureText

Po uruchomieniu PureText można łatwo uzyskać do niego dostęp za pomocą ikony (symbol PT) w zasobniku systemowym.

Kliknięcie prawym przyciskiem myszy ikony PureText spowoduje wyświetlenie następującego menu.

1627920494 287 Usun formatowanie tekstu w latwy sposob dzieki


Okno opcji dla czystego tekstu. Nie ma zbyt wielu ustawień konfiguracyjnych, z którymi będziesz miał do czynienia… głównie decydując, czy chcesz, aby PureText uruchamiał się za każdym razem podczas instalacji systemu Windows (zdecydowanie polecam!) i kombinację klawiszy skrótu, której chcesz użyć dla PureText.

1627920494 714 Usun formatowanie tekstu w latwy sposob dzieki

Tutaj możesz zobaczyć, że istnieje wiele możliwych kombinacji klawiszy skrótu do wyboru, jeśli nie podoba ci się domyślne ustawienie „Klawisz Windows + V”.

1627920494 687 Usun formatowanie tekstu w latwy sposob dzieki

Wniosek

PureText sprawia, że ​​usuwanie formatowania jest tak łatwe, że będziesz się zastanawiać, jak przeżyłeś bez niego!

Spinki do mankietów

Pobierz PureText (wersja 2.0)

Czy ten post był pomocny?