Skip to content

Użyj tego skryptu, aby pobrać wszystkie swoje gry Humble Bundle

26 de styczeń de 2022
humble on screen

W Humble Bundle wiele się zmienia, a niektóre zmiany nie sprawiają, że użytkownicy są aż tak szczęśliwi. Jeśli chcesz wyjść z systemu Humble Bundle, istnieje fajne narzędzie, które pozwoli Ci szybko i łatwo pobrać wszystkie Twoje gry.

Jeśli chcesz użyć narzędzia do pobrania całej biblioteki Humble Bundle, aby upewnić się, że gry są Twoje na dłuższą metę (kto wie, czy firma wprowadzi jakiekolwiek inne zmiany w swoich zasadach dotyczących gier), możesz pobrać skrypt z jej GitHub.

Jest trochę procesu, aby go uruchomić i uruchomić, ale wszystko jest omówione na stronie narzędzia. Będziesz musiał pobrać pliki cookie swojego konta i uruchomić skrypty, więc prawdopodobnie nie jest to coś, co chcesz robić, jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem.

Upewnij się, że włączyłeś flagę „–trove”, aby pobierać gry, które są częścią Twojego Humble Trove.

Deweloper zauważa, że ​​„przy pierwszym uruchomieniu może to trochę potrwać, ponieważ pobierze wszystko. Następnie pobierze tylko zawartość, która została zaktualizowana lub której brakuje.”

Jeśli chodzi o to, co denerwuje użytkowników, Humble Bundle ogłosił, że wersje gier na Maca i Linuxa z „Humble Trove” znikną w lutym. Ta zmiana ma na celu usprawnienie subskrypcji, ale również zdenerwowała wielu użytkowników i spowodowała, że ​​chcieli opuścić ekosystem Humble Bundle.

Czy ten post był pomocny?