Skip to content

Wysyłaj notatki na swoje konto e-mail za pomocą Scribbly

1 de sierpień de 2021
scribbly01

Szukasz aplikacji do robienia notatek, która z łatwością wyśle ​​notatki na Twoje konto e-mail i nie będzie Ci przeszkadzać? Dołącz do nas, gdy spojrzymy na Scribbly.

Pierwsze kroki

Podczas procesu instalacji zostaniesz zapytany, czy chcesz skonfigurować „Skrót na pulpicie” i czy chcesz, aby Scribbly uruchomiło się natychmiast po instalacji. Zauważ, że „Lokalizacja instalacji” wskazuje na „Pliki programów”, ale pokazuje folder dla samej aplikacji … chociaż to twój wybór, powinieneś wyznaczyć / utworzyć nowy folder dla Scribbly.

Uwaga: Scribbly wymaga środowiska Adobe AIR (link na dole artykułu).

Tak wygląda Scribbly po uruchomieniu. Jest mały, dyskretny i może pozostać na wierzchu innych aplikacji.

1627824026 447 Wysylaj notatki na swoje konto e mail za pomoca Scribbly

Na górnym pasku narzędzi dostępne są następujące polecenia: „Zmień ustawienia, Wyślij e-mailem swoje bazgroły, Wskaźnik online, Zamknij (Minimalizuj)”.

1627824026 141 Wysylaj notatki na swoje konto e mail za pomoca Scribbly


Na dolnym pasku narzędzi dostępne są następujące polecenia: „Wstaw znacznik czasu, Wyczyść wszystko, Wycisz, Przycisk darowizny”.

1627824026 759 Wysylaj notatki na swoje konto e mail za pomoca Scribbly

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do ustawień. Jest tylko jedna rzecz, o którą trzeba się zatroszczyć… wpisanie adresu e-mail, na który chcesz, aby Twoje notatki zostały wysłane. Po wpisaniu adresu e-mail kliknij „Zapisz”.

1627824026 368 Wysylaj notatki na swoje konto e mail za pomoca Scribbly

Teraz możesz zacząć dodawać te notatki. Zwróć uwagę, że istnieje „Wiersz tematu”, który pomaga odróżnić notatki od siebie na koncie e-mail. W razie potrzeby możesz nawet dodać „znacznik czasu”.

1627824026 891 Wysylaj notatki na swoje konto e mail za pomoca Scribbly

Aby wysłać wypełnione notatki na konto e-mail, po prostu kliknij „Ikonę litery”, a Twoje notatki są natychmiast w drodze. Po wysłaniu notatek zobaczysz mały komunikat potwierdzający. W tym momencie możesz dodać więcej treści do swoich bieżących notatek lub użyć „Ikony Wyczyść wszystko” i rozpocząć nowy zestaw.

1627824026 47 Wysylaj notatki na swoje konto e mail za pomoca Scribbly

Dzięki prostemu filtrowi możesz naprawdę uporządkować notatki Scribbly na swoim koncie e-mail. Zastanawiasz się, jak wyglądają notatki po wysłaniu? Oto notatki z naszego przykładu… ładnie „w ramce / obrysowane”, widoczny znacznik czasu i wiersz tematu dokładnie tak, jak chcieliśmy.

1627824027 595 Wysylaj notatki na swoje konto e mail za pomoca Scribbly

Jeśli chcesz wyjść ze Scribbly, kliknij prawym przyciskiem myszy „Ikonę w zasobniku systemowym” i kliknij „Zamknij”.

1627824027 267 Wysylaj notatki na swoje konto e mail za pomoca Scribbly

Wniosek


Jeśli szukałeś szybkiego i prostego sposobu na uporządkowanie notatek, które zbierasz w ciągu dnia, powinieneś naprawdę spróbować Scribbly. Jedna mała, dyskretna i bardzo przydatna aplikacja w połączeniu z filtrem poczty e-mail może zrobić dużą różnicę.

Spinki do mankietów

Pobierz Scribbly (strona główna)

Pobierz Adobe AIR

Czy ten post był pomocny?