Skip to content

Zdobądź 3 miesiące Hulu za 6 USD dzięki tej ograniczonej czasowo ofercie – Recenzja Geek

22 de maj de 2023
5fce404f

Logo Hulu na smart TV

Jeśli nigdy nie słyszałeś o Narodowym Dniu Streamingu, nie jesteś sam. Ale to nie znaczy, że nie możesz świętować razem z Hulu, który oferuje swój plan przesyłania strumieniowego z reklamami za jedyne 2 USD miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące, aby uczcić tę okazję. Promocja trwa do 27 maja.

Zwykła cena za poziom z reklamami Hulu wynosi 7,99 USD. Tak więc, jeśli zarejestrujesz się w okresie promocji, zaoszczędzisz około 74% w trakcie okresu rabatu. Regularna cena 7,99 USD zostaje wznowiona po 90 dniach. Ponadto ta umowa jest otwarta dla prawie każdego, kto nie jest aktualnym subskrybentem Hulu. Nawet ci, którzy niedawno zrezygnowali z usługi, mogą zarejestrować się ponownie, aby otrzymać zniżkę, jeśli minął ponad miesiąc od opuszczenia usługi.

Poziom reklam Hulu zapewnia dostęp do wszystkiego, co otrzymujesz w abonamencie bez reklam (oczywiście z wyjątkiem reklam), w tym do biblioteki strumieniowej z ogromnym wyborem programów i filmów, większości nowych odcinków telewizyjnych następnego dnia po emisji w transmisji, Hulu Originals, do sześciu profili użytkowników i możliwość oglądania na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Jeśli Hulu jest jedną z tych usług przesyłania strumieniowego, których jeszcze nie wypróbowałeś lub niedawno anulowałeś, aby zaoszczędzić pieniądze, teraz może być dobry moment, aby ponownie sprawdzić to tanio. Pamiętaj tylko, aby anulować subskrypcję w sierpniu, zanim cena ponownie wzrośnie.

Subskrybuj za 2 USD miesięcznie

Strumieniowanie obsługiwane przez reklamy Hulu

Zarejestruj się do 27 maja, aby otrzymać Hulu przez pierwsze 3 miesiące za 2 USD miesięcznie. Cena miesięczna wzrasta do 7,99 USD po okresie promocyjnym.

źródło: hulu

Czy ten post był pomocny?