Skip to content

Zdobądź Xbox Series S za jedyne 229 USD, najlepsza cena, jaką widzieliśmy – Recenzja Geek

17 de grudzień de 2022
6f5c6921

W pełni cyfrowa konsola jest na sprzedaż.


 • @xguntherc


  | 1 minuta czytania

  Konsola do gier Xbox Series S

  Verizon jest tutaj, aby uratować wszystkich prokrastynatorów, którzy nie skończyli świątecznych zakupów. Lub, jeśli czekałeś na świetną ofertę na konsolę do gier Xbox, z przyjemnością usłyszysz, że Xbox Series S to tylko 229 USD od Verizon.

  Regularnie 300 USD, a czasami w sprzedaży z kartą podarunkową lub pakietami gier, jest to całkowita zniżka w wysokości 70 USD na przystępną cenowo maszynę Microsoftu i najniższą cenę, jaką widzieliśmy. Nie musisz też łączyć go z subskrypcją Game Pass ani niczym innym.

  Widzieliśmy kilka rabatów podczas Czarnego piątku, ale nic tak przystępnego jak to, co jest obecnie dostępne w Verizon. To dziwne miejsce, aby znaleźć tak świetną ofertę, sprzedawcę telefonów, ale firma potwierdziła, że ​​ma mnóstwo zapasów i jest gotowa zaoszczędzić dzień na świąteczne zakupy.

  Należy pamiętać, że model „S” ma tylko 512 GB pamięci, zamiast 1 TB w serii „X”, ale powinno to być więcej niż wystarczające dla większości graczy. Dodatkowo S nie ma napędu dyskowego, więc to tylko gry cyfrowe.

  W dzisiejszych czasach większość ludzi i tak korzysta z Game Pass, a gry można przesyłać strumieniowo zamiast pobierać je na konsolę. Tak czy inaczej, jeśli szukasz świetnej oferty na konsolę do gier Microsoftu, złap jedną z poniższych linków, zanim się wyprzedają. A jeśli tak, możesz kupić jeden za 10 USD więcej w sklepie Xbox.

  Czy ten post był pomocny?