Skip to content

Zoom staje się pełnym pakietem produktywności

9 de listopad de 2022
zoom logo lede hero 1024x575 1

Powiększ logo na tle.

Być może znasz Zoom ze swojego rozwiązania do wideokonferencji, które stało się szalenie popularne podczas pandemii COVID-19, ale ponieważ zaczynamy podejmować więcej osobistych zobowiązań, wideokonferencje nie są tak istotne. Teraz Zoom się rozwija.

Podczas wydarzenia „Zoomtopia” firma Zoom ogłosiła, że ​​nowi klienci poczty e-mail i kalendarza dołączą do istniejącego rozwiązania wideokonferencyjnego firmy. Te rozwiązania i klienci będą najwyraźniej ściśle powiązani z platformą Zoom użytkownika, a nie czymś, do czego każdy może wysyłać rzeczy, na przykład adres Gmail, ale będziesz także mógł korzystać z istniejących kont Gmail / Outlook z tym klientem Zoom. Funkcje obejmują możliwość tworzenia unikalnej domeny klienta i wysyłania w pełni zaszyfrowanych wiadomości.

Poczta e-mail i kalendarz nie są pierwszymi przedsięwzięciami Zoomu niezwiązanymi z wideokonferencją, ponieważ firma rozszerzyła działalność na takie obszary, jak analiza sprzedaży i usługi telefoniczne. Ta nowa inicjatywa to jednak znacznie większa sprawa — pokazuje, że Zoom chce stać się kolejnym Microsoft 365 lub Google Workspace, a nie tylko narzędziem do wideokonferencji.

Jeśli chcesz używać dowolnego z tych dwóch klientów z istniejącym kontem e-mail, możesz to zrobić za darmo, niezależnie od tego, czy jesteś w warstwie bezpłatnej, czy nie. Ale jeśli chcesz, aby Zoom świadczył dla Ciebie usługi poczty e-mail, będziesz potrzebować co najmniej subskrypcji poziomu Zoom One Pro.

Źródło: TechCrunch

Czy ten post był pomocny?