Skip to content

Zwiększ produktywność dzięki rozszerzeniom dla systemu Windows

4 de sierpień de 2021
21

Przeszukiwanie kilku menu w celu znalezienia najczęściej używanych aplikacji i narzędzi może być dość denerwujące. Dzisiaj przyjrzymy się programowi, który dodaje dodatkowe funkcje dla szybszego przetwarzania i większej produktywności.

Extensoft pomaga uniknąć irytacji, oferując nieoficjalną aktualizację systemu Windows. Rozszerzenia dla systemu Windows obejmują Ulepszony Eksplorator Windows, Rejestrator pulpitu, Menedżer skrótów klawiaturowych i narzędzia Disk Analyzer, żeby wymienić tylko kilka. Jest to poręczny pakiet bardzo przydatnych, łatwo dostępnych ulepszeń, które mogą zwiększyć Twoją produktywność. Przyjrzyjmy się niektórym rozszerzeniom i niektórym ich samodzielnym narzędziom, które są dostępne za darmo.

Po zainstalowaniu pakietu Extension For Windows decydujesz, które komponenty chcesz dołączyć i aktualizujesz je.

Podobnie jak sposób działania narzędzi menu powłoki, rozszerzenia integrują się również z Eksploratorem, dzięki czemu możemy łatwo uzyskać dostęp do ich funkcji z menu kontekstowych.

1628060331 507 Zwieksz produktywnosc dzieki rozszerzeniom dla systemu Windows

W tym przykładzie możemy łatwo uzyskać dostęp do narzędzia Disk Analyzer, aby znaleźć, co zajmuje miejsce na dysku twardym. To rozszerzenie jest również dostępne jako bezpłatne samodzielne narzędzie.

1628060331 709 Zwieksz produktywnosc dzieki rozszerzeniom dla systemu Windows


Kolejną bardzo fajną funkcją, na którą warto zwrócić uwagę, jest rozszerzenie Explorer, które naprawdę poprawia wrażenia z Eksploratora Windows i pozwala na konfigurację dla łatwiejszej nawigacji.

1628060331 902 Zwieksz produktywnosc dzieki rozszerzeniom dla systemu Windows

Możemy łatwo wejść i zmienić różne opcje dla każdego rozszerzenia z interfejsu pakietu rozszerzeń. Możesz także dostosować opcje podczas działania poszczególnych narzędzi.

1628060331 829 Zwieksz produktywnosc dzieki rozszerzeniom dla systemu Windows

Wniosek

Rozszerzenia dla Windows jest zdecydowanie miłym dodatkiem dla zaawansowanych użytkowników systemu Windows, którzy chcieliby, aby większość funkcji była łatwo dostępna, zamiast spędzać czas na pobieraniu oddzielnych aplikacji dla każdej funkcji. Extensoft oferuje bezpłatną 90-dniową wersję próbną swojego pakietu, który zawiera 12 rozszerzeń i kosztuje tylko 19,95 USD. Oferują również te bezpłatne samodzielne narzędzia.

1628060332 221 Zwieksz produktywnosc dzieki rozszerzeniom dla systemu Windows

Pobierz rozszerzenia dla systemu Windows działa w systemie Vista i XP (32 i 64 bit)

Czy ten post był pomocny?