Skip to content

Amazon podnosi ceny subskrypcji Ring Protect Basic

2 de czerwiec de 2022
Ring doorbell featured

Ring należący do Amazona sprzedaje jedne z najpopularniejszych dzwonków wideo, a subskrypcja Ring Protect Basic oferuje przechowywanie wideo w chmurze i inne funkcje. Teraz ceny abonamentu idą w górę.

Amazon zwiększa przechowywanie wideo w chmurze w planie Ring Protect Basic z 60 dni do 120 dni, podczas gdy zbiorcze pobieranie wideo zostanie zwiększone z 20 do 50 filmów. Amazon planuje również wprowadzić wykrywanie dźwięków (np. stłuczonego szkła) i niestandardowe powiadomienia o zdarzeniach w Ring Protect Basic.

Chroń tabelę podstawowych funkcji

Niestety dodane funkcje uzasadniają również wyższą cenę (lub odwrotnie). Miesięczne ceny Ring Protect Basic w Stanach Zjednoczonych rosną z 3 USD miesięcznie do 3,99 USD miesięcznie, podczas gdy roczne rozliczenia rosną z 30 USD rocznie do 39,99 USD rocznie. Zmiany cen w niektórych innych krajach są jeszcze bardziej drastyczne, z cenami rocznymi w Wielkiej Brytanii z 24,99 GBP/rok do 34,99 GBP/rok – wzrost o 40%.

Wzrost wynosi tylko 1 USD miesięcznie lub 10 USD rocznie, ale każda subskrypcja podstawowa obejmuje tylko jeden aparat, więc zmiana jest mnożona przez liczbę posiadanych aparatów Ring. Ring oferuje również subskrypcję Plus za 10 USD miesięcznie lub 100 USD rocznie, która obsługuje wiele kamer za jedną stałą cenę.

Nie trzeba dodawać, że zmiany w Ring Protect nie są pójście koniec dobrze z kupującymi, zwłaszcza po podwyżce cen innych planów Ringa w zeszłym roku.

Źródło: Ring Blog, Ring Support

Czy ten post był pomocny?