Skip to content

Audible oferuje rzadką 3-miesięczną wersję próbną Premium Plus – przegląd Geek

11 de luty de 2023
7ae5e99a 1024x576 1

Smartfon z zainstalowaną aplikacją Audible.

Nowi klienci Audible mogą zdobyć trzymiesięczną wersję próbną Premium Plus, która co miesiąc obejmuje bezpłatny bestseller lub nową wersję (w formie wymienialnych kredytów). To solidna oferta dla fanów audiobooków, a jeśli chcesz, możesz anulować to członkostwo po zakończeniu okresu próbnego, aby uniknąć opłat.

To najlepsza promocja Audible, jaką widzieliśmy w 2023 roku. Członkostwo Premium Plus co miesiąc odblokowuje bezpłatny kredyt i umożliwia dostęp do Katalogu Audible Plus w celu nieograniczonego czytania na żądanie. Katalog Audible Plus firmy Amazon zawiera ponad 10 000 tytułów, w tym niektóre ekskluzywne podcasty.

Powinienem zauważyć, że wszystkie tytuły zakupione w Audible możesz zachować, nawet jeśli anulujesz członkostwo Premium Plus. Jeśli więc chcesz zdobyć trzy darmowe audiobooki i natychmiast anulować członkostwo Audible, zrób to.

Z drugiej strony Audible Premium Plus kosztuje zaledwie 14,95 USD miesięcznie i co miesiąc obejmuje bezpłatny kredyt, który można wymienić na nowe książki lub bestsellery. W tej cenie Audible jest technicznie tańszy niż kupowanie pojedynczych książek w miękkiej oprawie lub audiobooków, więc możesz chcieć zostać, jeśli lubisz tę usługę.

Oferta dźwiękowa

Rozpocznij 3-miesięczny okres próbny Audible Premium i zdobądź trzy bestsellery lub nowości za darmo.

Czy ten post był pomocny?