Skip to content

Będziesz chciał zapakować swój Cybertruck, a oto dowód – recenzja Geek

15 de czerwiec de 2023
15c1f6b2

Tesla Cybertruck z folią.

Jeden z prototypów Cybertrucka Tesli został zauważony podczas jazdy po Kalifornii w tym tygodniu w kamuflażu, wywołując plotki, że projekt jest sfinalizowany. Jedno co wiemy to to, że pojazd wygląda o wiele lepiej z folią.

Zazwyczaj producenci samochodów dodają kamuflaż i inne elementy do pojazdów przed rozpoczęciem produkcji, maskując projekt przed ogłoszeniem lub finalizacją wszystkiego. W rezultacie wielu widziało mnóstwo obrazów Cybertruck unoszące się wokół i założył, że projekt jest już ostateczny.

Tesla wspomniał wcześniej, że kupujący nie mogą dostać Cybertrucka w żadnym innym kolorze niż srebrny dzięki konstrukcji z gołej stali. Jednak potencjalni właściciele mogliby okleić elektryczną ciężarówkę.

W innym poście na Twitterze o „zauważeniu” Cybertrucka Elon Musk zażartował na temat kamuflażu, ale nie miał nic więcej do powiedzenia. Kto wie, może to Tesla testuje różne projekty i materiały okładek przed debiutem, a może projekt jest ostateczny. Tak czy siak, wygląda całkiem nieźle. Zakładamy, że Tesla będzie oferować okłady na etapie kasy dla kupujących.

Warto zauważyć, że Tesla wcześniej powiedział, że ostateczne prototypy kandydatów do wydania pojawią się w sierpniu, produkcja rozpocznie się kilka miesięcy później, a wczesne dostawy rozpoczną się pod koniec roku. Jak wcześniej powiedział Tesla, masowa produkcja rozpocznie się dopiero na początku 2024 roku.

Czy ten post był pomocny?