Skip to content

Bing Chat ma teraz widżet na iPhonie i iPadzie

17 de czerwiec de 2023
52781818884 71dfbaa4ba o

Microsoft wciąż szybko aktualizuje Bing Chat, a nowe funkcje i ulepszenia pojawiają się prawie co tydzień. Najnowsza runda zmian obejmuje nowy widżet na iPhone’a i iPada.

Aplikacja Bing na Androida ma już opcjonalny widżet na ekranie głównym umożliwiający szybki dostęp do Bing Chat, a teraz ta sama funkcja pojawi się w aplikacji na iOS. Widżet jest dostępny w dwóch wersjach — prosty pasek wyszukiwania z tłem oraz bardziej szczegółowy z dedykowanymi przyciskami do czatu i wyszukiwania głosowego. Dzięki temu dodatkowi Bing Chat i jego możliwości sztucznej inteligencji są teraz dostępne za jednym dotknięciem ekranu głównego telefonu iPhone.

To jednak nie jedyna poprawa. Obsługa głosowa, która została znacznie rozszerzona w ostatniej aktualizacji, jest teraz rozszerzana jeszcze bardziej dzięki obsłudze wielu innych języków. W sumie obsługujemy 38 dodatkowych języków, w tym popularne, takie jak hiszpański, włoski, hindi i koreański.

Pamiętaj, aby zaktualizować aplikację, aby skorzystać z tych zmian. I miej oko na przyszłe aktualizacje, ponieważ Microsoft nie wydaje się, aby w najbliższym czasie się z nimi zatrzymywał.

źródło: Microsoft

Czy ten post był pomocny?