Skip to content

Czat Bing w Internecie obsługuje teraz wprowadzanie głosowe

10 de czerwiec de 2023
52781818884 71dfbaa4ba o

Bing Chat zmienił sposób, w jaki wchodzimy w interakcje z Bing i dał nam nowy sposób myślenia o wyszukiwarkach. Teraz otrzymuje długo oczekiwany dodatek: możesz wchodzić z nim w interakcje za pomocą głosu.

W tej chwili musisz wpisać monity lub zapytania, aby Bing Chat odpowiedział Ci na coś. Kontrastuje to z asystentami głosowymi, takimi jak Siri lub Asystent Google, z którymi można wchodzić w interakcje głównie za pomocą głosu, co czyni je bardzo wygodnymi. Teraz jednak Bing Chat otrzymuje wsparcie głosowe na platformach stacjonarnych. Aplikacja mobilna Bing miała już wprowadzanie głosowe.

Teraz użytkownicy komputerów stacjonarnych mogą korzystać z wygody wprowadzania głosowego, po prostu klikając ikonę mikrofonu w polu Bing Chat. W tej chwili model językowy obsługuje wprowadzanie głosowe w języku angielskim, japońskim, francuskim, niemieckim i mandaryńskim, a oczekuje się, że wkrótce pojawi się więcej języków.

To jednak nie koniec. Oprócz możliwości wypowiadania monitów na głos zamiast ich wpisywania, Bing Chat wprowadza również odpowiedzi zamiany tekstu na mowę, dzięki czemu nie tylko możesz z nim rozmawiać — możesz także czytać odpowiedzi. Możesz teraz otrzymywać odpowiedzi nie tylko w formacie tekstowym, ale także wyraźnym głosem Bing Chat.

Te aktualizacje są teraz wdrażane, więc możesz spodziewać się ich w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

źródło: Microsoft

Czy ten post był pomocny?