Skip to content

Cena Paramount+ idzie w górę

17 de luty de 2023
paramount plus smartphone logo

Logo Paramount+ na smartfonie przed kilkoma plakatami medialnymi

Paramount już potwierdził, że łączy Showtime z usługą przesyłania strumieniowego Paramount +, ale okazuje się, że są złe wieści. Nowa usługa będzie droższa niż dotychczasowa subskrypcja Paramount+.

Cena istniejącego planu „Essential” Paramount +, który jest wspierany przez reklamy i nie zawiera treści z Showtime, będzie kosztować 5,99 USD, w porównaniu z obecnymi 4,99 USD. Nowy poziom premium, który będzie zawierał treści z Showtime, ma ostrzejszy wzrost, kosztując 11,99 USD zamiast 9,99 USD, jak poprzedni poziom premium Paramount +.

Są to wzrosty cen o 20% we wszystkich dziedzinach i chociaż poziom premium będzie zawierał więcej treści uzasadniających podwyżkę cen, podstawowy poziom niezbędnych produktów wspieranych reklamami będzie dokładnie taki sam. Inne usługi, takie jak Disney +, również ostatnio podniosły swoje ceny, ale w przypadku Paramount + wydaje się to nieco bardziej uzasadnione, biorąc pod uwagę, jak pochodzi z fuzji, która wprowadzi więcej treści na platformę.

Te podwyżki cen będą dotyczyć rynku amerykańskiego i wybranych rynków międzynarodowych, gdy nowo połączona usługa „Paramount+ With Showtime” zostanie uruchomiona w trzecim kwartale 2023 r. Do tego czasu należy jednak płacić tylko obecną cenę.

źródło: The Verge

Czy ten post był pomocny?