Skip to content

Ceny abonamentów Proton rosną

14 de czerwiec de 2023
Proton featured image

Logo Proton z logo Proton Mail, Calendar, Drive i VPN

Jeśli szukasz kompleksowej subskrypcji technicznej, Proton’s jest jedną z najlepszych, jakie możesz uzyskać. Wersja premium zapewnia rozszerzony dostęp do wielu usług, w tym Proton VPN, a także rozszerzoną pamięć masową i inne dodatki. Teraz jednak cena idzie w górę.

Proton ogłosił, że zmienia cenę swojej miesięcznej subskrypcji VPN z 9,99 USD na 11,49 USD miesięcznie, podczas gdy szersza subskrypcja Proton Unlimited, która obejmuje wszystkie usługi firmy, wzrasta z 11,99 USD do 12,99 USD miesięcznie. Proton wspomina, że ​​nie bardzo lubi podwyższać ceny, ale w tym konkretnym przypadku wzrost kosztów eksploatacji wymusił na nim rękę.

Istnieją pewne poważne zastrzeżenia do tych podwyżek cen. Mianowicie, jeśli subskrybujesz teraz przed rzeczywistą podwyżką cen lub jeśli już subskrybujesz, będziesz nadal płacić starszą cenę za dowolną z dwóch subskrypcji. Ponadto nie ma żadnej zmiany cen w przypadku subskrypcji rocznych lub dwuletnich, więc jeśli jesteś ich subskrybentem, nie powinieneś martwić się o potencjalną podwyżkę, przynajmniej w tej chwili.

Subskrypcja Proton Unlimited jest jedną z najlepszych subskrypcji technicznych, jakie można kupić za swoje pieniądze, zwłaszcza jeśli prywatność i bezpieczeństwo są Twoimi dwoma najważniejszymi priorytetami. Usługa VPN jest prawdopodobnie najpopularniejsza, ale Proton rozwija również funkcje Poczty, Kalendarza i Dysku.

Źródło: Proton (1, 2)

Czy ten post był pomocny?