Skip to content

„Dowództwo rakietowe” wraca na konsole w listopadzie – Recenzja Geek

9 de październik de 2022
09ef0c5f

Kartridż do gry Missile Command stojący obok klasycznego kontrolera Atari i stosu innych gier.

Dowództwo rakietowe ukaże się w kolejnej odsłonie 42 lata po premierze gry na automatach. Atari ogłosiło za pośrednictwem Twittera, że ​​jego odnowiona wersja klasycznej gry, Doładowanie Pocisków Pociskówotrzyma znaczące uaktualnienie 1 listopada.

Uruchomienie Atari Doładowanie Pocisków Pocisków jako pierwszy wpis w ich Naładowany ponownie seria w 2020 roku. Linia XXI-wiecznych wersji klasycznych gier zręcznościowych obejmuje Ponowne naładowanie Breakout, Asteroidy naładowane, Czarna wdowa naładowana, i więcej. Firma zwraca uwagę, że liczne postępy w Naładowany ponownie seria gwarantowana powrót do Dowództwo rakietowe i odbudować go od podstaw.

Oryginalny Dowództwo rakietowe trafił do salonów gier na całym świecie w 1980 roku, odnosząc szalony sukces, sprzedając ponad 200 000 szafek. Entuzjaści gier powszechnie uważają ją za jedną z klasycznych gier z okresu Arcade Golden Age. Atari przeportowało grę na Atari 2600 w 1981 roku i sprzedało ponad 2,5 miliona kartridży. Jedna z nich stała się ulubioną grą na Atari naszego redaktora wiadomości, Andrew Heinzmana.

Atari planuje wydać grę na PC, PS4, PS5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gracze, którzy kupili wersję 2020 Doładowanie Pocisków Pocisków można kupić nową wersję ze zniżką. Gra nadchodzi nawet na niedawno wydaną konsolę Atari Atari VCSretro. Możesz więc wyczarować całą możliwą nostalgię za latami 80. – telewizor CRT nie jest dołączony.

Źródło: Trendy cyfrowe

Czy ten post był pomocny?