Skip to content

Dożywotnia zniżka wojskowa Paramount + powraca na dobre – recenzja Geek

2 de lipiec de 2023
2e7b5990 1

Członkowie wojskowi otrzymują dożywotnią zniżkę 25% na Paramount+.

Ikona aplikacji Paramount+ na Apple TV

Jeśli przegapiłeś zniżkę 25% na całe życie Paramount + oferowaną członkom służby wojskowej w maju w Dniu Pamięci, wróciła. Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych abonentów, którzy mogą cieszyć się niekończącą się zawartością i ponad 40 000 tytułów, jednocześnie oszczędzając kilka dolców.

W sam raz na 4 lipca Paramount+ ponownie oferuje dożywotnią zniżkę dla wojska. Jednak chociaż wstępne doniesienia sugerowały, że promocja kończy się 6 lipca, platforma streamingowa niedawno potwierdziła, że ​​zniżki wojskowe są dostępne w dowolnym momencie i nie są już ofertami ograniczonymi czasowo.

Zwykli użytkownicy mogą otrzymać Paramount+ Essential za 5,99 USD miesięcznie z reklamami lub ulepszony Paramount+ z SHOWTIME (wcześniej Premium) za jedyne 11,99 USD miesięcznie. Będziesz mógł się dostroić i oglądać1883, 1923, Star Trek: Dziwne nowe światy,Król Tulsy, i wiele innych, wraz z mnóstwem filmów, programów i wydarzeń sportowych.

Jednak wszelkie siły zbrojne lub członkowie wojska otrzymują dożywotnią zniżkę w wysokości 25%, weryfikując ich dane uwierzytelniające. Oferta jest dostępna dla czynnej służby, rezerwistów, Gwardii Narodowej, weteranów i emerytów, w tym osób pozostających na utrzymaniu lub małżonków.

Po zweryfikowaniu wymaganych poświadczeń i rozpoczęciu bezpłatnego okresu próbnego otrzymasz wiadomość e-mail z kodem promocyjnym na dożywotnią zniżkę. Pamiętaj, że ceny mogą ulec zmianie, tak jak ta, która właśnie miała miejsce, ale zawsze otrzymasz 25% zniżki.

przez CordCuttersNews

Czy ten post był pomocny?