Skip to content

Earth.fm strumieniuje relaksujące dźwięki natury z całego świata — recenzja Geek

27 de czerwiec de 2022
6879f002 1024x576 1

obraz odtwarzacza Earth.fm.

Nie ma nic bardziej relaksującego niż odgłosy natury, zwłaszcza gdy cały dzień tkwisz przy biurku. I to właśnie sprawia, że ​​Earth.fm jest tak interesujący — jest to strona internetowa, która umożliwia strumieniowe przesyłanie „naturalnych pejzaży dźwiękowych” z kilku miejsc na całym świecie.

Kiedy to piszę, Earth.fm odtwarza naturalne dźwięki Parku Narodowego Călimani w Transylwanii. Jest w stereo i na dobre lub na złe czuję się, jakbym była otoczona przez ptaki (moje koty chyba to lubią).

Ale nie ograniczam się do Transylwanii. Odtwarzacz Earth.fm zawiera profesjonalnie nagrane pejzaże dźwiękowe z całego świata, w tym lokalizacje w Egipcie, Australii, Nigrze i Antarktydzie. Jest nawet transmitowane na żywo nagranie Shiga Nature Education Park w Japonii.

Zamiast rzucać niechlujną listę pejzaży dźwiękowych na swój sposób, Earth.fm pozwala odkrywać nowe pejzaże dźwiękowe na mapie. Wszystkie odtwarzane pejzaże dźwiękowe są automatycznie dodawane do listy odtwarzania w celu późniejszego słuchania.

Możesz teraz korzystać z Earth.fm za darmo, a nowe pejzaże dźwiękowe są dodawane do usługi co trzy dni. Ten projekt jest non-profit i ma na celu poprawę samopoczucia słuchaczy (oraz ich szacunku dla natury). Powinienem również zauważyć, że na stronie Earth.fm znajduje się lista organizacji charytatywnych zajmujących się ochroną środowiska.

Źródło: lowyat.net

Czy ten post był pomocny?