Skip to content

Edytor zdjęć Photomator jest teraz dostępny również na Macu

16 de maj de 2023
Photomator Hero

Photomator to popularne narzędzie dla fotografów, które umożliwia prostą, ale wydajną edycję zdjęć. Aplikacja była wcześniej dostępna wyłącznie na iPhone’a i iPada, ale teraz możesz ją sprawdzić również na komputerze Mac.

Photomator oficjalnie pojawi się na Twoim komputerze Mac, ponieważ zespół Pixelmator wydał wersję komputerową popularnej aplikacji do edycji zdjęć. Interfejs jest bardzo podobny do tego, który można już znaleźć na iOS i iPadOS, i można go zintegrować z aplikacją Zdjęcia i zsynchronizować wszystkie zmiany wprowadzone w Bibliotece.

Aplikacja obsługuje do 600 formatów plików, w tym Apple ProRAW, i pozwala na wszystko, od mniejszych edycji, takich jak usuwanie szumów aparatu i poprawianie kontrastu/kolorów, aż po edycje oparte na AI/ML, takie jak zwiększanie rozdzielczości lub naprawianie/klonowanie obiekty na zdjęciach. To naprawdę wszechstronne narzędzie, z którego fotograf może skorzystać, aby naprawdę ulepszyć swoją grę w obrazowanie, a jeśli zdarzy ci się używać Pixelmator Pro, Photomator również się z nim integruje, umożliwiając szybkie przełączanie się z jednego na drugi, jeśli kiedykolwiek w potrzebie robienia cięższych edycji.

Jeśli chcesz go wypróbować, pobierz go na komputer Mac. Możesz go dostać za 4,99 USD miesięcznie lub 29,99 USD rocznie. Ponadto możesz również kupić jednorazową dożywotnią licencję za 99,99 USD, jeśli widzisz, że używasz jej w dłuższej perspektywie.

źródło: MacRumors

Czy ten post był pomocny?