Skip to content

Film BlackBerry z gwiazdorami przedstawia rozwój i upadek telefonu – Recenzja Geek

27 de sierpień de 2022

Pięć telefonów BlackBerry z rzędu.

BlackBerry był pierwszym prawdziwym smartfonem. Ale jako bestseller 2015Utrata sygnału wyjaśnia, Apple ukradł spuściznę BlackBerry za pomocą iPhone’a – produktu, który kierownictwo BlackBerry nazwało „zabawką”. Teraz historia może się poprawić (albo zmienić BlackBerry w jeszcze większy żart) dzięki filmowej adaptacji Utrata sygnału.

WedługRóżnorodnośćnowy film o nazwieJeżyna zakończyła produkcję i wkrótce wejdzie do dystrybucji. Film, wyreżyserowany przez Matta Johnsona, ma imponującą obsadę, w tym gwiazdę Jay Baruchel (Ckawka zJak trenować Smok) i Glenn Howerton (Dennis zW Filidelfii zawsze jest słonecznie).

Przypuszczalnie Baruchel i Howerton zagrają założycieli BlackBerry Mike’a Lazaridisa i Douglasa Fregina. Gdy film w końcu zadebiutuje, dołączą do nich CaryElwes, Rich Sommer, Michael Ironside i inni popularni aktorzy.

Szczegóły dotyczące filmu są dość skąpe. Obsada sugeruje, że może to być komedia, choć może to być dramat. Tak czy inaczej, nie jestem pewien, jak można by opisać katastrofalną porażkę BlackBerry bez komików, więc obsada wydaje się odpowiednia.

Nie jesteśmy pewni kiedyJeżyna trafią do kin lub trafią do serwisów streamingowych. Ale w międzyczasie możesz spróbować poczytaćUtrata sygnałudoskonała książka, na której opiera się ten film.

Film BlackBerry z gwiazdorami przedstawia rozwoj i upadek telefonu –

Źródło: Odmiana

Czy ten post był pomocny?