Skip to content

Samsung Galaxy Z Fold 4 nie będzie miał gniazda S Pen – Recenzja Geek

8 de sierpień de 2022
40a1f36e 1024x576 1

Samsung Galaxy Z Fold 4 z etui na rysik S Pen.

Plotki sugerowały, że Galaxy Z Fold 4 może być wyposażony w dedykowane gniazdo S Pen, podobnie jak Galaxy S22 Ultra lub starsze urządzenia Galaxy Note. Ale przypadkowy wpis na Amazon dowodzi, że telefon nie może trzymać S Pena bez dodatkowego etui.

Lista Amazon Netherlandslisting została odkryta przez grupę Telegram o nazwie Equal Leaks. Zawiera pięć nowych zdjęć telefonu wraz z wymiarami urządzenia (w milimetrach), rozmiarem ekranu (w calach) i różnymi specyfikacjami.

Zgodnie z tym zestawieniem oba wyświetlacze Galaxy Z Fold 4 wykorzystują technologię Dynamic OLED 2X z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Używają szerszych proporcji niż wyświetlacze Galaxy Z Fold 3, chociaż sam telefon nie jest szerszy niż jego poprzednik. W rzeczywistości ten telefon jest kilka milimetrów krótszy niż ten, który dostaliśmy w zeszłym roku – wygląda na to, że Samsung uzyskał dodatkową przestrzeń, odchudzając zawias.

Na liście znajduje się również Galaxy Z Fold 4 w nowym etui S Pen. Tym razem S Pen spoczywa na boku obudowy zamiast na zawiasie. To ewidentna poprawa, ale ci, którzy liczyli na dedykowane gniazdo S Penw ich telefonie będzie rozczarowany.

Oczekuje się, że Samsung ogłosi Galaxy Z Fold 4 podczas wydarzenia Unpacked 10 sierpnia. Możesz zarezerwować telefon już teraz, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy na zamówieniu.

Źródło: Równe wycieki za pośrednictwem 9to5Google

Czy ten post był pomocny?