Skip to content

Google ma kolejne składane oczekiwanie na skrzydłach – recenzja Geek

30 de maj de 2023
d2c94f26 3

Szybkie ustawienia i cień powiadomień w Google Pixel Fold

W tym miesiącu Google weszło na rynek składanych urządzeń, wprowadzając Pixel Fold na targach I/O 2023. Jednak Fold nie jest jedynym składanym telefonem rozwijanym przez Google. Zgodnie z najnowszym odcinkiem podcastu Made By Google, firma opracowuje co najmniej jedno inne składane urządzenie.

W odcinku zatytułowanym „Pixel Perfect” Ivy Ross, szefowa Google ds. projektowania produktów sprzętowych, stwierdziła: „Jestem naprawdę dumna z zespołu, ponieważ stworzyliśmy inny składany model, który mieliśmy dość dyscypliny, aby powstrzymać ”, wskazując, że podczas gdy Fold był gotowy do pracy, ma rodzeństwo, które nie jest jeszcze gotowe. Ross kontynuował, stwierdzając, że urządzenie „jeszcze nie jest wystarczająco dobre”, a zespół chciał „naprawdę poczekać, aż poczujemy, że możemy zrobić coś wystarczająco dobrego lub lepszego niż to, co już było”.

Czym więc może być to inne składane urządzenie? Ross był nieśmiały, jeśli chodzi o szczegóły. Ale wystarczy spojrzeć na Samsunga, aby zobaczyć możliwości. Samsung ma linie Galaxy Fold i Galaxy Flip, które składają się odpowiednio poziomo i pionowo. Pixel Fold składa się poziomo, jak książka, więc zrozumiałe jest, że czymkolwiek było niegotowe urządzenie Pixel, prawdopodobnie złożyło się pionowo, jak stary telefon z klapką.

Jednak to tylko spekulacje. Niezależnie od tego, jaka jest inna tajemnica składanego Pixela, stwierdzenie Rossa, że ​​​​nie jest jeszcze gotowe, wskazuje, że może to być w przyszłości, być może w najbliższej przyszłości. Tylko czas powie.

Źródło: TechRadar

Czy ten post był pomocny?