Skip to content

Google Nest Mini kosztuje dziś zaledwie 18 USD

5 de grudzień de 2022
DSC03840

Google Nest Mini

Najtańszym (i najpopularniejszym) inteligentnym głośnikiem Google jest Nest Mini i dość trudno go znaleźć nie na wyprzedaży. Teraz głośnik wrócił do najniższej w historii ceny wynoszącej zaledwie 18 USD.

Nest Mini drugiej generacji to mały inteligentny głośnik z Asystentem Google, który odpowiada na pytania, rozpoczyna strumieniowe przesyłanie muzyki, steruje inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko za pomocą prostych poleceń głosowych. Dostępne są dotykowe elementy sterujące do zmiany głośności i drzemki alarmów, a także fizyczny przełącznik z tyłu do wyciszania mikrofonu. Może uruchamiać odtwarzanie muzyki z niektórych usług za pomocą poleceń głosowych, a we wszystkich innych działa jako głośnik Chromecast lub głośnik Bluetooth.

Google wypuściło zaktualizowany model w 2019 roku i w porównaniu z oryginalną wersją (która pierwotnie nosiła nazwę Google Home Mini), ma dwa razy więcej basów i dynamiczną regulację głośności dla Asystenta na podstawie aktualnych poziomów hałasu w tle.

Jest to ta sama oferta, którą widzieliśmy przez kilka dni w listopadzie, i nadal jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy za Nest Mini z dużego sklepu detalicznego. Głośnik może być doskonałym prezentem świątecznym dla każdego w ekosystemie Google — na przykład przypomnienia ustawione na inteligentnych głośnikach z Asystentem pojawiają się również na telefonach z Androidem powiązanych z tym samym kontem. Możesz także sparować wiele jednostek, aby odtwarzać dźwięk w wielu pokojach.

Czy ten post był pomocny?