Skip to content

Google pomoże Ci przejść z iPhone’a na Samsung Galaxy

30 de czerwiec de 2022
iPhone and Android phone

iPhone i telefon z Androidem.

Firma Google wydała na początku tego roku oficjalną aplikację „Przełącz na Androida” na iPhone’a i iPada, ułatwiając przeniesienie wszystkich Twoich rzeczy na nowy telefon z Androidem. Od dziś aplikacja działa z jeszcze większą liczbą telefonów z systemem Android.

Przełącz się na Androidaprzybył na początku tego roku i przeprowadzi Cię przez proces kopiowania kontaktów, kalendarzy, zdjęć, filmów i innych danych z iPhone’a na nowe urządzenie z Androidem. Aplikacja przypomina również o wyłączeniu iMessage, aby wiadomości tekstowe nie były wysyłane na stare urządzenia Apple po zakończeniu procesu.

Google ujawniło dzisiaj, że Switch to Android może teraz migrować dane na dowolny telefon z Androidem 12 lub nowszym. Wcześniej był kompatybilny tylko z telefonami Google Pixel, co znacznie ograniczało jego użyteczność — Google nie sprzedaje prawie tylu telefonów, co Samsung, Xiaomi, OPPO i inne firmy. Mimo że urządzenia Google Pixel zyskują na popularności w Ameryce Północnej, znacznie częściej kupujesz urządzenie Samsung Galaxy w większości świata, aby zastąpić iPhone’a.

Przełącz na Androida jest dostępny w Apple App Store. Google nie powiedziało, kiedy aktualizacja, która dodaje zgodność z większą liczbą telefonów, zostanie w pełni wdrożona, ale prawdopodobnie stanie się to w ciągu najbliższych kilku tygodni. Przynajmniej zakup jednego z najlepszych telefonów z Androidem będzie nieco łatwiejszy dla posiadaczy iPhone’a.

Źródło: Google

Czy ten post był pomocny?