Skip to content

Identyfikator Volkswagena. Buzz spotyka obsadę „Obi-Wana” w nowym filmie promocyjnym — Recenzja Geek

29 de maj de 2022
91940d39 1024x576 1

Volkswagen dołącza do sił z pierwszym na itsID. Buzz EV. Krótki film przedstawia postacie zObi-Wan KenobinowyGwiezdne Wojnyseria prequeli od Disney+. Aha, a Ewan McGregor jest teraz ambasadorem marki Volkswagen, więc prawdopodobnie w przyszłości pojawi się więcej reklam wiązanych.

W , R2-D2, C-3PO i gromada Jawów podziwia ID. Buzz przed Obi-Wanem wskakuje i odjeżdża. Reklama zawiera również nigdy wcześniej nie widzianego latającego droida, który (prawdopodobnie) pojawi się w nowym Obi wanseria.

  • Projektanci Volkswagena współpracowali z Lucasfilm przy tworzeniu . Co dziwne, obie firmy połączyły siły, aby zbudować identyfikator „Edycji Star Wars”. Buzz, który zadebiutuje podczas Star Wars Celebration w Anaheim w Kalifornii. („Uroczystość” trwa od 26 do 29 maja.)

    Ale jak Ewan McGregor został nowym ambasadorem marki Volkswagen? Cóż, słowami Ewana: „Identyfikator. Buzz ma naprawdę charakter. To niezwykłe jak na nowy samochód i wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Myślę, że to naprawdę szczęśliwy samochód.” Ewan również brał udział w ID. Premiera Buzza w marcu.

    NowaObi-Wan Kenobi seria zadebiutowała 27 maja. Jest transmitowany wyłącznie na Disney+. Volkswagen twierdzi, że ID. Buzz pojawi się w Europie jeszcze w tym roku, ale do Stanów Zjednoczonych dotrze dopiero w 2024 roku.

    Źródło: VW

    Czy ten post był pomocny?