Skip to content

Ile reklam jest w podstawowym planie Netflix?

1 de listopad de 2022
shutterstock 1670099482

Logo Netflix na telewizorze w ciemnym pokoju.

Plan Netflix „Basic with Ads” wyświetla od 4 do 5 minut reklam co godzinę. Reklamy mogą trwać 15 lub 30 sekund i pojawiać się przed oraz podczas programów i filmów.

Netflix jest w dużej mierze odpowiedzialny za pozbawiony reklam, miesięczny model streamingu subskrypcji, który stał się tak popularny. Jednak Netflix ma teraz plan „Podstawowy z reklamami”, który obejmuje reklamy za niższą cenę. Ale ile to reklam?

Plan „Basic with Ads” został ogłoszony w październiku 2022 r. Jego cena to zaledwie 6,99 USD miesięcznie, czyli o 3 USD mniej niż poprzednio najtańszy plan „Basic”. Na szczęście nie musimy zgadywać, ile reklam będziesz musiał czekać. Oto szczegóły:

  • Netflix twierdzi, że będzie „średnio 4 do 5 minut reklam na godzinę”.
  • Reklamy trwają 15 lub 30 sekund.
  • Reklamy mogą pojawiać się „przed iw trakcie pokazów i filmów”.

Poza reklamami plan zawiera kilka innych zastrzeżeń. Niektóre filmy i programy telewizyjne nie będą dostępne w ramach tego planu z powodu ograniczeń licencyjnych. Plan Podstawowy z reklamami nie pozwala również na pobieranie treści do oglądania offline.

Cztery do pięciu minut reklam to z pewnością znacznie mniej niż telewizja kablowa. Jeśli jesteś użytkownikiem Netflix, który nie ogląda wielu rzeczy, warto przejrzeć te reklamy, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Pomimo dużej konkurencji Netflix nadal ma jedną z największych bibliotek wysokiej jakości treści wśród serwisów streamingowych.

Czy ten post był pomocny?