Skip to content

Jak dodać kanały do ​​Roku

31 de lipiec de 2022
roku remote tv screen

Pilot Roku w dłoni przed ekranem głównym Roku.

Aplikacje na urządzeniach Roku są nazywane „kanałami” i stanowią integralną część doświadczenia. Twój Roku prawdopodobnie ma kilka wstępnie zainstalowanych kanałów, ale możesz zainstalować więcej samodzielnie. Pokażemy Ci jak.

Kanały można znaleźć w – co nie dziwi – „Sklepie kanałowym” na Roku. Sklep kanałów znajduje się jednak pod etykietą „Kanały strumieniowe” na ekranie głównym. Od tego zaczniemy.

Następnie zobaczysz kilka kategorii do zbadania. Kategoria „Polecane” jest tym, do czego zostaniesz przeniesiony jako pierwszy. Użyj pada kierunkowego na pilocie, aby poruszać się w górę iw dół po pasku bocznym.

Strona główna sklepu kanału.

Dostępna jest również funkcja wyszukiwania, jeśli dokładnie wiesz, czego szukasz. Przejdź do opcji „Wyszukaj kanały” i użyj klawiatury na ekranie, aby wprowadzić nazwę kanału lub gry.

Szukaj kanałów w sklepie.

Po wybraniu kanału do instalacji wystarczy wybrać przycisk „Dodaj kanał”.

1659304008 438 Jak dodac kanaly do ​​Roku

Po zainstalowaniu kanału możesz go uruchomić bezpośrednio, wybierając „Przejdź do kanału”. Kanał zostanie również dodany na dole listy kanałów na ekranie głównym.

Wybierz „Przejdź do kanału”.

To naprawdę takie proste. Roku Channel Store jest pełen usług przesyłania strumieniowego i gier, które są idealne dla Twojego telewizora. To jeden z najlepszych „sklepów z aplikacjami” dostępnych na platformach streamingowych. Wykorzystaj to w pełni.

Czy ten post był pomocny?