Skip to content

Jak odzyskać usunięte listy odtwarzania Spotify?

9 de lipiec de 2022
spotify logo 1024x575 1

Logo Spotify.

Playlisty są ogromną częścią Spotify. Do wyboru jest wiele gotowych list odtwarzania, ale fajniej jest tworzyć własne. Co się stanie, jeśli przez pomyłkę usuniesz jedną ze swoich playlist? To nie zniknęło na zawsze.

Spotify zapisuje usunięte listy odtwarzania przez 90 dni, co jest świetną wiadomością, jeśli przypadkowo usuniesz listę odtwarzania lub po prostu zmienisz zdanie. Nie możesz jednak odzyskać usuniętej listy odtwarzania z aplikacji Spotify. Musisz uzyskać dostęp do swojego konta w przeglądarce internetowej.

Aby rozpocząć, przejdź do witryny Spotify i zaloguj się na stronie swojego konta.

Po zalogowaniu wybierz „Odzyskaj listy odtwarzania” z menu na lewym pasku bocznym.

Wybierz „Odzyskaj playlisty”.

Znajdź playlistę z ostatnich 90 dni, którą chcesz przywrócić, i kliknij „Przywróć”.

1657392046 446 Jak odzyskac usuniete listy odtwarzania Spotify

Teraz możesz wrócić do aplikacji Spotify na wybranym urządzeniu, a lista odtwarzania została przywrócona do Twojej biblioteki!

Playlista została przywrócona.

Wskazówka: Jeśli często przypadkowo usuwasz rzeczy w Spotify, powinieneś wiedzieć, że działa skrót klawiaturowy „cofnij” w systemie Windows i macOS. Po prostu Cmd+Z lub Ctrl+Z, aby przywrócić usunięte utwory i listy odtwarzania zaraz po ich usunięciu.

To wszystko! To niezwykle przydatna funkcja, która uratowała mnie w przeszłości. Playlisty mogą być bardzo osobiste i możesz mieć takie, które istnieją od lat. Miło jest wiedzieć, że ten bezpieczny w razie awarii jest dostępny na wypadek katastrofy.

Czy ten post był pomocny?