Skip to content

Jak wylogować wszystkie urządzenia z konta Slack?

30 de lipiec de 2021
slack logo with purple background

Jeśli obawiasz się, że ktoś ma dostęp do Twojego konta Slack lub chcesz się upewnić, że stare urządzenia nie są już zalogowane, możesz wylogować każde urządzenie z konta naraz. Oto jak to zrobić.

Czasami chcesz się upewnić, że każde urządzenie i użytkownik jest wylogowany z Twojego konta. Może to być spowodowane tym, że sprzedajesz stare urządzenie lub zauważyłeś nietypową aktywność. Niezależnie od powodu istnieje prosty sposób na wylogowanie wszystkich użytkowników i urządzeń.

Proces można wykonać w aplikacji internetowej Slack lub kliencie komputerowym Slack i jest dokładnie taki sam w obu. Nie możesz tego zrobić w aplikacji mobilnej, więc potrzebujesz komputera.

Aby rozpocząć, kliknij strzałkę menu obok nazwy swojego obszaru roboczego.

Strzałka menu w obszarze roboczym Slack.

Spowoduje to wyświetlenie opcji menu. Kliknij przycisk „Profil i konto”.

Spodnie "Profil i konto" opcja.

Kliknij trzy kropki pod swoim awatarem/zdjęciem profilowym.

3 kropki używane do otwierania menu konta.

W wyświetlonym menu kliknij „Ustawienia konta”.

Opcja menu „Ustawienia konta”.


Na karcie Ustawienia, która jest domyślnie wybrana, przewiń w dół do sekcji „Wyloguj się ze wszystkich innych sesji” i kliknij przycisk „Wyloguj się ze wszystkich innych sesji”.

Opcja „Wyloguj się ze wszystkich innych sesji”.

W wyświetlonym panelu potwierdzenia wprowadź hasło i kliknij „Wyloguj wszystkie inne sesje”.

Panel potwierdzenia „Wyloguj się ze wszystkich innych sesji”.

To wszystko, gotowe. Każde inne urządzenie, które chce uzyskać dostęp do Twojego konta Slack, będzie musiało się ponownie zalogować.

Spodnie "Wyślij magiczny link" opcja.

Jeśli obawiasz się, że ktoś ma hasło do Twojego konta, a nie powinien, natychmiast zmień hasło. W przeciwnym razie źli aktorzy będą mogli ponownie się zalogować. Zalecamy również włączenie uwierzytelniania wieloskładnikowego, aby nawet jeśli ktoś wejdzie w posiadanie Twojego hasła, nadal nie będzie mógł się zalogować bez dostępu do Twojego telefonu.

Czy ten post był pomocny?