Skip to content

Jak zainstalować Amazon Appstore na telefonie z Androidem

1 de styczeń de 2023
Amazon Appstore

Amazon Appstore na telefonie.

Odwiedź stronę pobierania Amazon Appstore, pobierz plik APK i otwórz go. Udziel pozwolenia na „instalowanie nieznanych aplikacji”, jeśli zostaniesz o to poproszony. Na koniec dotknij „Zainstaluj”, aby zainstalować Amazon Appstore.

Urządzenia z Androidem są prawie wyłącznie dostarczane ze Sklepem Google Play do pobierania aplikacji i gier. Jeśli jednak chcesz korzystać z Androida bez konta Google, istnieją alternatywy. Jedną z popularnych opcji jest Amazon Appstore.

Amazon Appstore to sklep z aplikacjami dostępny na tabletach Amazon Fire, telewizorach Fire TV i systemie Windows 11. Jest znacznie mniejszy niż Sklep Play, ale z łatwością jest kolejnym najlepszym wyborem. Pokażemy Ci, jak zainstalować go na dowolnym urządzeniu z Androidem.

Będziemy sideloading Amazon Appstore. Aby rozpocząć, otwórz przeglądarkę internetową, taką jak Google Chrome, na swoim urządzeniu z Androidem i przejdź do strony pobierania Amazon Appstore.

Następnie dotknij przycisku „Pobierz Amazon Appstore”.

Stuknij przycisk „Pobierz Amazon Appstore”.

Pobieranie pliku APK rozpocznie się po kilku sekundach. Po zakończeniu otwórz plik z powiadomień.

Otwórz plik APK.

Możesz zostać poproszony o przyznanie przeglądarce pozwolenia na „instalowanie nieznanych aplikacji”, zanim będziesz mógł ją zainstalować. Zostaniesz przeniesiony do ustawień, aby włączyć opcję.

Zezwól na instalowanie nieznanych aplikacji.

Teraz po prostu dotknij „Zainstaluj” w wyskakującym okienku lub ponownie wybierz plik z powiadomień, jeśli nie wróci.

Stuknij „Zainstaluj”.

Po zakończeniu stuknij „Otwórz”, aby rozpocząć korzystanie z Amazon Appstore!

Stuknij „Otwórz”.

Nie jest łatwo korzystać z telefonu z Androidem bez konta Google – i być może Amazon nie jest dużo lepszy w twoich oczach – ale przynajmniej jest kilka alternatyw. F-Droid to kolejny sklep z aplikacjami, który warto sprawdzić.

Czy ten post był pomocny?