Skip to content

Jak zobaczyć pierwszą zainstalowaną aplikację na Androida?

22 de sierpień de 2022
google play store 1024x575 1

Logo Sklepu Google Play.

Android istnieje od 2008 roku. Być może nie używałeś go tak długo, ale prawdopodobnie zainstalowałeś przyzwoitą liczbę aplikacji w swoim czasie. Czy zastanawiałeś się kiedyś, który był pierwszy? Pokażemy Ci, gdzie szukać.

Wszystkie aplikacje i gry zainstalowane ze Sklepu Play są powiązane z Twoim kontem Google. Jeśli nie usuniesz go ręcznie ze swojego konta, będzie tam. Oznacza to, że możemy cofnąć się do pierwszych zainstalowanych aplikacji.

Aby rozpocząć, otwórz Sklep Play na telefonie lub tablecie z Androidem i dotknij ikony swojego profilu na pasku wyszukiwania.

Wybierz „Zarządzaj aplikacjami i urządzeniem” z menu.

Kliknij „Zarządzaj aplikacjami i urządzeniem”.

Przejdź do zakładki „Zarządzaj” i wybierz „Nie zainstalowano” z menu rozwijanego po lewej stronie.

Przejdź do zakładki „Zarządzaj” i wybierz „Nie zainstalowano”.

Teraz wybierz przycisk sortowania i wybierz „Ostatnio dodane”.

Sortuj według „Ostatnio dodane”.

Lista aplikacji będzie teraz sortowana w porządku chronologicznym od momentu ich zainstalowania. Przewiń do samego dołu listy, aby zobaczyć pierwszą zainstalowaną aplikację.

Przewiń w dół.

To wszystko! Ta lista może nie być w 100% dokładna, ponieważ zawiera tylko aplikacje, które nie są zainstalowane na Twoim urządzeniu, ale nadal daje dobry wgląd w niektóre z wczesnych zainstalowanych aplikacji na Androida. Prawdopodobnie znajdziesz dziś wiele aplikacji, które nie działają już na nowoczesnych urządzeniach z Androidem.

Czy ten post był pomocny?