Skip to content

„Katamari” i Google łączą siły, by stworzyć przezabawną wirusową pisankę – recenzja Geek

14 de czerwiec de 2023
50fa6012 1024x576 1

Król Wszechświata będzie dumny.

Katamari Easter Egg w wyszukiwarce Google

Gotowy na zwlekanie? W czymś, co można opisać jedynie jako przebłysk geniuszu, wyszukiwarka Google oferuje teraz akatamari Jajko wielkanocne. Wykonaj szybkie wyszukiwaniekatamarikliknij odbijającą się piłkę po prawej stronie ekranu i zacznij się toczyć!

Jak prawdziwykatamari w grze, to jajko wielkanocne zachęca cię do rzucenia lepkiej kulki, która podnosi małe obiekty — w tym przykładzie obrazy i tekst. Nie jesteśmy pewni, kiedy Google dodał katamariEaster Egg to Search, chociaż po raz pierwszy został zauważony przez Redditorów 9 czerwca.

Żeby było jasne, Easter Egg działa zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i urządzeniach mobilnych, choć lepiej z klawiaturą. Próba kontrolowania piłki za pomocą ekranu dotykowego to powolny i dość trudny proces. Jeśli jesteś w pobliżu komputera, sugeruję z niego skorzystać.

To był wspaniały rok dla pisanek w wyszukiwarce Google. GdyOstatni z nas serial zadebiutował na HBO Max (obecnie Max), wyszukiwarka Google zapełniła się paskudnymi grzybami. A w marcu Baby Yoda błąkał się po wyszukiwarce Google.

Teraz musimy błagać Google okatamari rozszerzenie przeglądarki. Bardzo chciałbym zbudować Katamari na każdej stronie internetowej i na każdym spotkaniu wideo — byłoby to najlepsze rozproszenie uwagi dla obiboków.

źródło: Kotaku

Czy ten post był pomocny?