Skip to content

Ktoś zmienił zepsuty zegarek Apple w zegarek mechaniczny

16 de czerwiec de 2023
52559368560 69e3affd15 o

Dla wielu osób ostatecznym miejscem przeznaczenia używanej elektroniki jest drugi twardy rynek. Kiedy jednak się zepsują, zwykle lądują na wysypisku śmieci. W tym projekcie dla majsterkowiczów zastosowano inne podejście: przekształcenie zegarka Apple Watch w zwykły zegarek mechaniczny.

Podczas gdy smartwatche mogą trwać najwyżej kilka lat, zegarki mechaniczne to elementy, które mogą działać znacznie dłużej i nigdy nie są przestarzałe. Mając to na uwadze, NanoRobotGeek na YouTube chwycił zegarek Apple Watch Series 1 (oryginał) i zdecydował się przekształcić go w prawdziwy, mechaniczny zegarek za pomocą ruchu zegarka Seiko NH38, ramki i pasków zegarka Apple Watch oraz innych różnych części.

  • Wynik? Smartwatch, który nie jest już inteligentny, ale może działać jeszcze kilka lat dłużej – i nie zależy od tego, czy Apple twierdzi, że jest przestarzały. Oczywiście, ponieważ jest to prawdziwy zegarek, jedyne, co możesz na nim zrobić, to zobaczyć czas. Ale jest w pełni funkcjonalny i szczerze mówiąc, jest też całkiem stylowy.

    To nie Rolex, ale zachowuje esencję zegarka Apple Watch i nie musisz się nawet martwić o jego żywotność baterii. Dla mnie to wygrana-wygrana.

    źródło: Instructables

    Czy ten post był pomocny?