Skip to content

Kup zewnętrzny dysk SSD WD 2 TB w najniższej jak dotąd cenie

3 de grudzień de 2022
WD SSD

Dysk WD 2 TB My Passport SSD

Mimo że Czarny Piątek już minął, nadal istnieje wiele wyprzedaży. Western Digital sprzedaje swój zewnętrzny dysk SSD o pojemności 2 TB za 149,99 USD, najniższą jak dotąd cenę — idealny do przechowywania plików w podróży.

„My Passport SSD” to przenośny dysk półprzewodnikowy (SSD) firmy Western Digital, zapewniający szybkie i niezawodne przechowywanie w obudowie zaprojektowanej tak, aby wytrzymać kilka upadków i zadrapań. Istnieje kilka mniejszych dysków flash, które mają podobne pojemności, ale jest to dysk SSD NVMe w obudowie USB, oferujący prędkość odczytu do 1050 MB/s i około 1000 MB/s zapisu. Większość dysków flash ma problemy z utrzymaniem odczytu lub zapisu na poziomie 100 MB/s.

Dysk WD 2 TB My Passport SSD

Ten zewnętrzny dysk SSD o pojemności 2 TB to doskonały sposób na zabranie ze sobą większej ilości miejsca w dowolne miejsce dzięki dużej szybkości i prostej łączności USB.

Amazonka

149,99 USD Kup zewnetrzny dysk SSD WD 2 TB w najnizszej jak
379,99 USD Zaoszczędź 61%

Zewnętrzne dyski SSD, takie jak ten, są doskonałą opcją do przesyłania dużych plików między komputerami (zakładając, że AirDrop lub Windows Nearby Sharing nie są opcją), szybkiego tworzenia kopii zapasowych plików lub po prostu posiadania większej ilości miejsca na dowolnym komputerze. Są szczególnie przydatne w przypadku laptopów, w których rozszerzalna pamięć wewnętrzna rzadko jest opcją — takie dyski są powszechnie używane do przenośnej edycji wideo lub gier Steam.

W pudełku znajdują się dwa kable ze złączami USB Type-A lub USB Type-C, więc nie potrzebujesz koncentratora ani adaptera USB Type-C do użytku na nowszych komputerach.

Czy ten post był pomocny?