Skip to content

LEGO dodaje klasyczną czerwoną Corvette z 1961 roku do swojej kolekcji „Ikony” – recenzja Geek

3 de lipiec de 2023
7bd56eda 1024x576 1

Lego 1961 Korweta na półce.

Nikt nie może zaprzeczyć niesamowitemu projektowi i mocy „amerykańskiego samochodu sportowego”, słynnego Chevroleta Corvette z 1961 roku. To prawdziwa ikona i całkiem słusznie jest to najnowsza pozycja w serii „Ikony” LEGO. Przywitaj się z Corvette LEGO z 1961 roku.

Jest to dość szczegółowy model prawdziwej Corvette z 1961 roku. Ma słynny rzymski lakier, funkcjonalny układ kierowniczy, składany dach, komorę silnika (ze znajomym wentylatorem chłodnicy), ciężarówkę i trzy tablice rejestracyjne.

I chociaż ten model wygląda na trochę mały na zdjęciach, w rzeczywistości ma 13 cali długości i zawiera 1210 pojedynczych elementów. Jest to zdecydowanie projekt dla dorosłych lub starszych nastolatków, chociaż można go zbudować z dzieckiem, zakładając, że interesuje się samochodami.

Powinienem zauważyć, że Corvette z 1961 roku jest jednym z wielu klasycznych samochodów z serii „Ikony” LEGO. Firma wcześniej wprowadziła na rynek zestawy Porsche 911, Land Rover i Camaro Z28. Pełną kolekcję ikon LEGO można obejrzeć na stronie internetowej LEGO.

LEGO 1961 Corvette zostanie wprowadzony na rynek 1 sierpnia w cenie 150 USD. Niestety, LEGO nie oferuje przedsprzedaży, więc musisz zaznaczyć swój kalendarz. Lub dołącz do naszego bezpłatnego biuletynu, aby otrzymać przypomnienie.

Czy ten post był pomocny?