Skip to content

Microsoft pozwoli większej liczbie osób wypróbować sztuczną inteligencję Copilot w pakiecie Office

10 de maj de 2023
microsoft 365 1

Logo Microsoftu 365

Microsoft przewodzi obecnemu szaleństwu na sztuczną inteligencję, na dobre i na złe, wprowadzając Bing Chat. Obiecane funkcje oparte na sztucznej inteligencji na platformie Microsoft 365 są teraz udostępniane większej liczbie osób, ale prawdopodobnie nadal musisz poczekać na swoją kolej.

Microsoft dodaje nowe funkcje do swojej platformy Microsoft 365 „Copilot” AI, a także umożliwia wypróbowanie jej kilku osobom. Kiedy mówimy bardzo niewielu, naprawdę to mamy na myśli. Program Microsoft 365 Copilot Early Access obejmuje teraz 600 klientów z całego świata, w porównaniu z poprzednim limitem 20 klientów. Dla jasności większość (jeśli nie wszyscy) tych klientów to firmy i inne organizacje, a nie osoby fizyczne z własnymi subskrypcjami platformy Microsoft 365.


Microsoftu

Nowa funkcjonalność obejmuje nową funkcję indeksu, która może uświadomić sztucznej inteligencji dane użytkownika/firmy w dokumentach, pozwalając sztucznej inteligencji lepiej zrozumieć, do jakich danych ma dostęp, a co za tym idzie, łatwiej i dokładniej pomóc. Inne dodatki obejmują generowanie obrazów DALL-E dla programu PowerPoint, wspólne pisanie sugestii dotyczących wysyłania wiadomości e-mail w programie Outlook oraz dodanie funkcji Copilot do tablicy, która pomaga w wymyślaniu pomysłów i generowaniu obrazów na ich podstawie.

Z pewnością będzie najlepszym asystentem AI dla wszystkich Twoich potrzeb w pracy i nie możemy się doczekać, aby go wypróbować.

źródło: Microsoft
Przez: The Verge

Czy ten post był pomocny?