Skip to content

Microsoft sprzedaje teraz małe bluzy z kapturem dla kontrolerów Cold Xbox

2 de grudzień de 2022
Xbox jacket

Kurtka kontrolera Xbox

Ludzie wymyślają różne wymówki, dlaczego właśnie przegrali grę wideo ze swoim przyjacielem: czasami nie wiedzą, jak grać, twierdzą, że kontroler nie działa lub że zostali oszukani przez przyjaciela. Kto wiedział, że powiedzenie, że kontroler jest za zimny, było opcją?

Mimo to Microsoft jest tutaj, aby pomóc we wszystkich problemach z zimnym kontrolerem, na wypadek gdybyś z jakiegoś powodu zostawił swój na zewnątrz na śniegu na noc. Bluza z kapturem kontrolera Xbox Mini to malutka, urocza kurtka, którą można założyć na kontroler Xbox, aby był przytulny, gdy popija ajerkoniak przy kominku lub jeździ na sankach z rodziną.

Bluzy kontrolera za 24,99 USD są wykonane w 100% z poliestru, są dostępne w kolorze białym i czarnym, mają małe zamki błyskawiczne i kaptur. Można sobie wyobrazić chodzenie po kontrolerach w pokoju jak bokser wchodzący na ring, a następnie rozpinanie ich, gdy patrzysz na przeciwnika.

Podczas gdy pierwsza partia jest wyprzedana, następna powinna być dostępna do wysyłki pod koniec lutego, jeśli wkrótce złożysz zamówienie. To da Microsoftowi mnóstwo czasu na wypuszczenie małych szalików, rękawiczek i butów. Ubranie kontrolera w całą tę zimową odzież prawdopodobnie zajmie tyle czasu, ile dzieci próbują założyć spodnie śnieżne.

Na razie nie ma instrukcji prania, ale kiedy je umyjesz, wydaje się, że to dobry moment, aby wysłać SMS-a do rodziców: „Pram moją bluzę z kontrolerem Xbox”.

Za pośrednictwem: PCWorld

Czy ten post był pomocny?