Skip to content

Microsoft Teams właśnie dodał świetną funkcję Google Meet

26 de czerwiec de 2023
teams 2

Logo Microsoft Teams

Google Meet ma wiele funkcji, które sprawiają, że rozmowy są przyjemniejsze i bardziej wciągające. I Microsoft zdecydowanie to zauważył. Ponieważ własna aplikacja Teams firmy zaczęła zyskiwać na popularności, teraz bierze stronę od swojego odpowiednika Google, aby rozmowy były przyjemniejsze: dynamiczne tła.

Teraz Microsoft Teams daje Ci możliwość personalizacji połączeń, umożliwiając ustawienie animowanego tła. Możesz ustawić statyczne lub animowane tło jako tło rozmowy, przechodząc do Efektów i Awatarów i wybierając to, którego chcesz użyć. Chociaż możesz przesłać dowolny obraz jako statyczne tło, animowane tła są ograniczone do opcji oferowanych przez Teams.

Google Meet ma tę funkcję od jakiegoś czasu i stało się to dość powszechnym widokiem podczas rozmów służbowych i ogólnie wszelkiego rodzaju rozmów Meet. Dodaje trochę zabawy, nie będąc wstrętnym do tego, co w przeciwnym razie byłoby nudnym, zbyt poważnym telefonem.

Ta funkcja jest teraz udostępniana w publicznej wersji zapoznawczej Teams w systemach Windows i macOS i powinna ostatecznie trafić również do wszystkich użytkowników.

źródło: Microsoft

Czy ten post był pomocny?